środa, 30 stycznia 2013

ciąg dalszy

Ciąg dalszy stylizacji z ostatniego filmiku. Tym razem Paula została posiadaczką swojej spódniczki z eko skóry zamówionej z Cocktail Shock! Oto kolejne efekty:
i również Laura, która wystąpiła razem z nami :)Kto jeszcze nie widział naszego dzieła, zapraszamy do oglądania. (śmiechy miele widziane :D )


9 komentarzy:

 1. dziewczyny macie super blog, ale zdjęcia powiększajcie bo mało co widać :( a stylizacje są świetne!

  OdpowiedzUsuń
 2. wystarczy kliknąć na zdjęcie i już jest większe :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Spódniczka z eko-skóry jest świetna :)

  OdpowiedzUsuń
 4. pięknie dziewczyny!!!:)

  pozdr i zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Klip rodem z odlotów.W końcu "all about money".Niezbyt dużo mody w tym i nie rozumiem przesłania.Wydawało mi się że jest to blog poświęcony modzie, przynajmniej takie robi wrażenie, a po obejrzeniu klipu mam mieszane uczucia co do tego.

  OdpowiedzUsuń
 6. Filmik ten nie jest poświęcony modzie . Po prostu skleiłyśmy kilka nagrań , które wg. nas wyszły fajnie . Rozumiemy to że może się nie spodobać. Niebawem ukaże się już filmik ,który przedstawi to w jaki sposób przygotowywujemy się do sesji zdjęciowych itp.

  OdpowiedzUsuń
 7. poza tym, jeśli ktoś UMIE CZYTAĆ to jest próbka nagrania, nie filmik poświęcony modzie, bo nigdzie nie było o tym napisane. Ten właściwy dopiero nagrywamy :) Wiec to my mamy mieszane uczucia spowodowane brakiem zrozumienia.

  OdpowiedzUsuń
 8. super wiecej takich filmow.

  OdpowiedzUsuń